Kurumsal /

Şirketimiz hakkında detaylı bilgi...

MAKTEK MÜHENDİSLİK;

2010 yılından bu yana Mekanik Tesisat, HVAC Sistemleri ve Medikal Sistemler konularında proje, montaj ve yüklenim hizmetleri vermektedir. Çalışmalarımızda, projenin tüm ihtiyacını karşılayacak çağdaş, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Maktek Mühendislik, uzman, deneyimli ve güncel gelişmeleri takip eden güçlü teknik kadrosu ve montaj ekibiyle hastanelerde Entegre Mekanik uygulamalarına yoğunlaşmış ve tesislere Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve İklimlendirme, Medikal sistemler Kurulumunu ve Revizyonlarını gerçekleştirmiştir. Firmamız aynı zamanda konutlarda ve endüstriyel binalarda; Merkezi Sistem Isıtma Tesisatı, Klima ve Güneş Enerjisi Sistemleri konularında sektörde öncü konuma gelmiştir.

Sağlıklı, Kaliteli, Ekonomik ve Çevreci çözümler için..
Maktek Mühendislik

 

Mİsyonumuz

Taahhüt ettiğimiz tüm projeleri; kaliteli ve yenilikçi çözümler üreterek zamanında ve eksiksiz olarak tamamlayıp değerli personelimize, müşterilerimize, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve aktif biçimde artırmak.

Vİzyonumuz

  • Teknolojik gelişme ve değişime hızla uyum sağlayıp, sistemlerimizde en son teknolojiyi kullanmak.
  • Sunduğumuz çözümler ve hizmetlerimizle sahip olduğumuz kalite anlayışını ortaya koymak.
  • Müşteri ve Halkla ilişkilerimizde güler yüz ve pozitif yaklaşım ile "müşteri memnuniyeti" doğrultusunda oluşturacağımız farklılığı ortaya koyacak bölgemizde lider/öncü bir şirket olmaktır.

Biliyor muydunuz?

"Bina Otomasyonu ve Kontrolü sayesinde binalarda 20% oranında enerji tasarrufu sağlamak mümkün! "
EN 15232 Standardı

"Havalandırma sistemleri işletmelerin ruhsat mevzuatlarında yapılan değişiklik ile zorunlu hale getirilmiştir."
.